ТМ Green Day презентувала новинки, що стануть хітами

Опубліковано:07.11.2017 у 10:12

Один з найвідоміших українських екобрендів презентував новинки, що обіцяють стати хітами на горілчаному ринку України.

За даними досліджень, покупці цінують Green Day за чистоту смаку, стильний дизайн і прекрасне самопочуття на ранок. Колекція екогорілок поповнилася двома новинками – Green Day Crystal і Green Day Ultra Soft.

Горілка Green Day Ultra Soft має дивовижно м’який смак і невагомий аромат. «Нова рецептура цікава та унікальна. Ми вперше ввели в її склад ароматний спирт пелюсток троянди дамаської, що округлює смак і нейтралізує запах спирту. Результат перевищив наші очікування – Green Day Ultra Soft стала, мабуть, горілкою із найм’якшим смаком в лінійці Green Day» – коментує новинку директор з маркетингу Сергій Корольчук.
Що стосується горілки Green Day Crystal – це, мабуть, найсміливіша наша новинка. Вперше в оформленні екогорілок ми застосували чорний колір, а візерунок на етикетці змінюється залежно від освітлення.

Сама ж горілка проходить додаткову стадію глибинної поліруючої фільтрації, після чого Green Day Crystal в буквальному сенсі грає блиском кристально чистої рідини! Ця горілка для найвимогливіших шанувальників чистого горілочного смаку.
І найголовніше, яку б позицію Green Day ви не обрали, незмінним залишається одне – гарне самопочуття на ранок! З Green Day вечір буде приємним, а ранок – добрим!