ТМ Green Day презентувала новинки, що будуть хітами

Опубліковано: 07.11.2017 у 10:12

ТМ Green Day презентувала новинки, що будуть хітами

Один з найвідоміших українських еко-брендів, презентував новинки, які за своїми характеристиками, обіцяють бути хітами на горілчаному ринку України.

За даними досліджень, покупці цінують Green Day за чистоту смаку, стильний дизайн і прекрасне самопочуття на ранок. Колекція еко-горілок поповнилася двома новинками – Green Day Crystal і Green Day Ultra Soft.

Горілка Green Day Ultra Soft володіє дивовижно м’яким смаком і невагомим ароматом. «Нова рецептура цікава і унікальна. Наприклад, ми вперше ввели в її склад ароматний спирт пелюсток Троянди Дамаської, який округлює смак і нейтралізує запах спирту. Результат перевищив наші очікування – Green Day Ultra Soft стала, мабуть, горілкою з самим м’яким смаком в лінійці Green Day»- коментує новинку директор з маркетингу Сергій Корольчук.
Що стосується горілки Green Day Crystal – це, мабуть, найбільш смілива наша новинка. Вперше в оформленні еко-горілок ми застосували чорний колір, а візерунок на етикетці змінюється в залежності від освітлення.

Сама ж горілка, проходить додаткову стадію глибинної поліруючої фільтрації, після чого Green Day Crystal в буквальному сенсі грає блиском кристально чистої рідини! Ця горілка для найвимогливіших шанувальників чистого горілочного смаку.
І найголовніше, яку б позицію Green Day ви не обрали, незмінним залишається одне – гарне самопочуття на ранок! З Green Day, вечер буде приємним, а ранок -Добрим!