На виноградниках Villa Krim в розпалі збір врожаю, агрономам є, що відзначити!

Опубліковано:30.09.2019 у 10:33

Задоволені посмішки агрономів на виноградниках Villa Krim сяють яскравіше останніх сонячних днів цього року і це вселяє надію на те, що цьогорічний врожай обіцяє бути більш ніж вдалим! Але покладатися на здогадки – не наш метод, і тому ми вирішили дізнатися напевно, поговоривши з головним агрономом Villa Krim – Євгеном Альошиним.

Євгене, на виноградниках Villa Krim зараз дуже жваво, чи можна розцінювати посмішку на Вашому обличчі, як свідчення того, що врожай цього року буде особливо вдалим?

Приводів для радості відразу кілька. По-перше, збір врожаю відбувається згідно плану: ми розпочали збір29 серпня з сорту Шардоне. Погодні умови до насприхильні і на даний момент зібрано 2 тис. кг винограду. Будемо сподіватися, що ця тенденція збережеться і ми зберемо ще близько 5 тис. кг. По-друге, є всі підстави вважати, що вина Villa Krim будуть особливо вдалі, адже всі позитивні погодні умови цього року нам вдалося використати по максимуму, а негативний вплив скорегувати і нейтралізувати!
Заінтригували, розкажіть докладніше, чому урожай цього року можна вважати особливо вдалим?
Нам вдалося нейтралізувати негативні наслідки дощового червня і тримати в нормі фітосанітарний фон виноградників. А спекотний початок і кінець літа надали винограду достатню кількість тепла і сонця, що забезпечило відмінне визрівання винограду і накопичення в ньому достатньої кількості цукрів. Тому є всі підстави вважати, що міллезім вийде відмінної якості, а отже-можемо передрікати, що вина Villa Krim цього року будуть відмінними.
Ну, а ми в свою чергу чекаємо з нетерпінням того моменту, коли зібраний врожай отримає своє втілення в готовому продукті і ми, відкривши пляшку, зможемо вже з упевненістю сказати: «Вина Villa Krim 2019 року – особливо вдалися!»