ТМ Villa Krim – «Вибір України 2018 року»!

Опубліковано:25.01.2019 у 13:20

ТМ Villa Krim отримала перемогу в незалежному національному конкурсі «Вибір України 2018 року». Як розповів глава престижного конкурсу Сем Кромстейн, медаль – це доказ того, що продукція компанії «Алеф-Віналь» закохала в себе споживача.

«Компанія «Алеф-Віналь» взяла першість у рейтингу номінантів, і завоювала статус «Вибір України 2018». Найвищі оцінки підприємство отримало від споживачів, експертів професійної сфери і представників оргкомітету», – розповідає Сем Кромстейн.
За підсумками конкурсу, глава компанії «Алеф-Віналь» Фелікс Черток був нагороджений сертифікатом «Професіонал року», а головний технолог компанії Боян Борисов отримав нагороду «Золоті руки».

Цікаво, що понад 50 компаній-номінантів щорічно беруть участь у конкурсі.

 

«Компанія-переможець може відмовитися від нагородження, але право на статус звання «Вибір України» не передається нікому. За рахунок цього гарантується чесність і прозорість – номінанту дається нагорода виключно як підтвердження позицій згідно з проведеними дослідженнями», – підкреслили організатори конкурсу.

Відзначимо, що незалежний національний конкурс «Вибір України» існує з 2013 року. Щороку його проводять для того, щоб визначити лідерів економіки серед українських підприємств.
Вина ТМ переможця Villa Krim на українському ринку з 2012 року. І вже сьомий рік поспіль їх смак радує і завойовує серця споживачів.