ТМ «Villa Krim» випустила ексклюзивну лінійку Авторського вина.

Опубліковано: 26.10.2017 у 12:03

ТМ «Villa Krim» випустила ексклюзивну лінійку Авторського вина.

Авторська колекція «Villa Krim» – це зібрання з чотирьох унікальних купажів, що з’явилися завдяки професіоналізму справжніх майстрів і ідеальному поєднанню всіх компонентів виноробства.

                Унікальність кожної позиції в тому, що їх неможливо повторити при будь-яких інших умовах. На кожній з пляшок колекції є номер рецепта, за яким і була виготовлена ​​продукція. А контроль виробництва і нові купажі, забезпечують особливий смак.

Вже як 15 років у нас в компанії працює головний технолог – Боян Борисов, Винороб і Автор колекції з досвідом роботи більше 30 років. Високий професіоналізм і багаторічний досвід, на практиці виливаються в унікальне «Авторське» купажування. Всі секрети створення цих шедеврів, зберігаються тільки у нього, а значить завжди можна бути впевненим, що над кожною краплею цих неймовірних за смаком і ароматом напоїв трудиться сам Автор.

«Створюючи Авторську колекцію, ми не використовуємо стандартні купажі. Таким чином, ми об’єднуємо характер різних ділянок терруара, роблячи смак вина унікальним »- пояснює провідний технолог компанії Боян Борисов.

В авторських колекцій увійшли 4 особливі позиції з унікальним купажем: сміливі білі СHARDONNAY SAUVIGNON і MUSCAT TRAMINER і насичені червоні CABERNET PINOT NOIR і PINOT NOIR MERLOT.

Авторська колекція ТМ «Villa Krim» – це легенда про те, як якість перемагає труднощі, зберігши в собі всю історію створення незвичайного смаку і букета. Це ціла історія, розлита в пляшки …