Торгова марка Villa Krim визнана лідером серед «Кращих ігристих вин українського виробництва»

Опубліковано:25.04.2018 у 11:43

Стали відомі результати наймасштабнішого дослідження споживацьких уподобань 2017 року у рамках щорічного рейтингу «Фаворити Успіху». ТМ Villa Krim стала найкращою з усіх учасників ринку в сфері «Ігристе вино українського виробництва».

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» підбив підсумки дослідження уподобань українців, які проводилися протягом 2017 року з метою визначення найкращих, найбільш рекомендованих експертами і найулюбленіших споживачами торгових марок українського ринку.

Характерною рисою проекту є те, що рейтинг фаворитів складається не тільки на основі голосу, відгуків споживачів та експертів рекомендацій, але також серед діячів українського шоу-бізнесу. Наприклад, в цьому році свої «зоряні голоси» за фаворита залишили: співачка Гайтана, оперна діва Олена Гарбуз, телеведуча Ірина Трухачева та багато інших селебриті.
Вино, яке вибороло нагороду, є відображенням виняткової роботи виноробів і технологів компанії. Починаючи з 2012 року, вподобаний мільйонами бренд Villa Krim пропонує українському споживачеві широкий асортимент вин незмінно високої європейської якості, залишаючись одним з лідерів за рівнем рекомендацій серед споживачів.

Незалежний рейтинг популярності брендів дозволяє у вільному доступі на www.favor.com.ua, віддати свій голос або відстежити рівень довіри споживоча до торгових марок, товарів та послуг українського ринку.