Торгова марка Villa Krim визнана лідером серед «Кращих ігристих вин українського виробництва»

Опубликовано: 25.04.2018 в 11:43

Наймасштабніше дослідження споживацьких уподобань 2017 року у рамках щорічного рейтингу «Фаворити Успіху» – оголосив результати голосувань українців за кращі бренди.

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» підбив підсумки дослідження уподобань українців, які проводилися протягом 2017 року з метою визначення найкращих, найбільш рекомендованих експертами і найулюбленіших споживачами торгових марок українського ринку.
У сфері «Ігристе вино українського виробництва» – найкращою з усіх учасників ринку, названа ТМ Villa Krim.

Характерною рисою проекту є те, що рейтинг Фаворитів складається не тільки на основі голосу, відгуків споживачів та експертів рекомендацій, але також та серед діячів українського шоу-бізнесу. Наприклад, в цьому році, свої «зоряні голоси» за Фаворита залишили: співачка Гайтана, оперна діва Олена Гарбуз, телеведуча Ірина Трухачева та багато інших серебріті.
Вино, яке вибороло нагороду, є відображенням виняткової роботи виноробів і технологів компанії. Починаючи з 2012 року, вподобаний мільйонами, бренд Villa Krim, стабільно пропонує українському споживачеві широкий асортимент вин незмінно високої європейської якості, залишаючись одним з лідерів за рівнем рекомендацій серед споживачів.

Незалежний рейтинг популярності брендів, дозволяє у вільному доступі на www.favor.com.ua, віддати свій голос або відстежити рівень довіри споживоча до торгових марок, товарів та послуг українського ринку.