Вина Villa Krim підкорюють Китай

Опубліковано:22.11.2018 у 17:14

Вина ТМ Villa Krim набувають все більшої популярності в Китаї. Про це повідомив місцевий дистриб’ютор компанії «Алеф-Віналь» Sun Hong en під час проведення однієї з найбільших виставок вин і спиртних напоїв Interwine China – 2018, яка відбулася в місті Гуанчжоу.

«ТМ Villa Krim вже третій рік експортує свою продукцію в Китай. За цей час українські вина прийшлись до смаку багатьом жителям Піднебесної. Особливо високо китайськими споживачами були оцінені червоні вина з колекції «Авторське вино»», – розповідає Sun Hong en.
На думку іноземного експерта, українські вина очікують великі перспективи на китайському ринку спиртних напоїв. З огляду на таку популярність, винороби компанії «Алеф-Віналь» окрім вин ТМ Villa Krim, презентували в Китаї ще одну, зовсім нову торгову марку вин – Kristy Valley.
«Також на виставці була представлена горілка ТМ Marlin і ТМ Helsinki, яка припала до смаку китайським споживачам. Тому в перспективі є ймовірність того, що зазначені торговельні марки також будуть представлені на ринку Китаю», – поділився планами на майбутнє керівник відділу експорту компанії «Алеф-Віналь» Євген Шаповалов.
Відзначимо, що виставка Interwine China проводиться у місті Гуанчжоу в провінції Гуандун, яка є масштабним центром імпорту вин в Китаї. Це найбільша професійна виставка вин і спиртних напоїв площею 50 000 кв.м. У ній беруть участь виробники алкоголю з 52 країн світу, а кількість відвідувачів налічує більш ніж 50 000 чоловік і з кожним роком зростає.