Вино «Шардоне – Совіньон» високо оцінено міжнародним консультантом з питань виробництва та маркетингу вин у Франції Стефаном Баде

Опубліковано:08.11.2018 у 18:02

Ось вже вчетверте, традиційно наприкінці сезону збору врожаю винограду, в стінах Торгово-промислової палати України, збираються провідні винороби України, щоб обговорити актуальні теми розвитку галузі.

За сформованою доброю традицією, в рамках Національного виноробного форуму, проходять практичні зустрічі з запрошенням визнаних експертів-виноробів Старого Світу.

У цьому році форум вшанував своєю присутністю Стефан Баде, експерт університету Бордо, міжнародний консультант з питань виробництва та маркетингу вин, що знаходиться у Франції.

Стефан Баде провів майстер-клас і дегустацію, в процесі якої зазначив «Шардоне – Совіньон» з «Авторської колекції» Villa Krim, високо оцінив свіжий смак і оригінальність напою.

«Якби в даний момент проводилася сліпа дегустація, то я з упевненістю сказав би, що у мене в руках келих з вином родом з регіону Бордо», – зазначив експерт.

А найкращим компліментом дизайну етикетки, стало бажання пана Баде залишити спогад про авторське вино, зробивши знімок пляшечки Villa Krim.

Французький винороб підкреслив великий потенціал українських вин і висловив упевненість, що українські вина заслужать визнання, і, неодмінно займуть гідне місце на міжнародному ринку.