Вина ТМ Villa Krim були високо оцінені на 3-му Національному виноробному форумі у Києві.

Опубліковано: 21.11.2017 у 16:32

Вина ТМ Villa Krim, були високо оцінені на 3-му Національному виноробному форумі у Києві.

На минулому тижні, у Києві, відбувся третій Національний виноробний форум, де українські винороби зібралися, щоб чітко окреслити подальші спільні дії і необхідні рішення для розвитку галузі. Цьогоріч, форум було доповнено практичною частиною: майстер-класом і порівняльною дегустацією українських та європейських вин, яку проводив відомий міжнародний консультант з питань виробництва та маркетингу вин з Німеччини ‒ Людвіг Венґенмаєр (Ludwig Wengenmayr).

Міжнародний фахівець з багатим досвідом роботи, особливо виділив вина Піно Нуар-Мерло та Шардоне-Совіньон «Авторської колекції» торгівельної марки Villa Krim, акцентуючи увагу на якість продукту та європейський дизайн етикетки, які, на погляд фахівця, цілком конкурентоспроможні у Європі.
«Насичений колір та багатий фруктовий букет Піно Нуар-Мерло, ноти зрілого винограду, багатий смак тропічних фруктів, який гармонійно балансує зі свіжим ароматом, притаманним сорту Шардоне у вині Шардоне-Совіньон»,‒саме такими словами Людвіг Венґенмаєр виділив вина з «Авторської колекції» Villa Krim.

«Я певен, що таке Особливе вино, сміливо може завойовувати серця європейського споживача» – зазначив експерт.