Вина Villa Krim користувалися неймовірною популярністю на виставці ProWine China-2017

Опубліковано:27.12.2017 у 18:34

Вина Villa Krim користувалися неймовірною популярністю на міжнародній виставці винної індустрії ProWine China-2017, що пройшла в Шанхаї.

У Шанхаї пройшла міжнародна виставка винної індустрії ProWine China-2017. В рамках найбільшої міжнародної виставки харчових продуктів та індустрії гостинності та рітейлу FHC China-2017, у стінах комплексу була представлена уся колекція особливих вин ТМ Villa Krim. Стенд з продукцією ТМ Villa Krim користувався великою популярністю серед гостей і відвідувачів виставки.

«Ми певні, що наші особливі вина зможуть сміливо завоювати серце китайського споживача», – зазначає керівник відділу експорту Станіслав Кобілецький.

 

Prowine China – одна з наймасштабніших міжнародних виставок у цій галузі, в якій  беруть участь 650 компаній з 37 країн світу. Кожен рік на просторах виставкового комплексу можна знайти понад 12 000 імпортерів, дистриб’юторів і оптових покупців. У цьому році ProWine China об’єднана з FHC та названа як найбільше винне шоу у світі із важливою віхою для розвитку перспективного китайського ринку вин. За прогнозами експертів до 2020 року попит на вино в Китаї стане найвищим у світі, а українське вино ТМ Villa Krim буде успішно конкурувати на світовому ринку винної продукції Китаю.