Вина Villa Krim користувалися неймовірною популярністю на міжнародній виставці, винної індустрії ProWine China 2017, що пройшла у Шанхаї.

Опубликовано: 27.12.2017 в 18:34

Вина Villa Krim користувалися неймовірною популярністю на міжнародній виставці, винної індустрії ProWine China 2017, що пройшла у Шанхаї.

У Шанхаї пройшла міжнародна виставка, винної індустрії China International Wine & Spirits Exhibition або ProWine China 2017. В рамках найбільшої міжнародної виставки харчових продуктів та індустрії гостинності та рітейлу FHC China 2017, у  стінах комплексу була представлена уся колекція Особливих вин ТМ Villa Krim. Стенд з продукцією ТМ Villa Krim, користувався великою популярністю серед гостей і відвідувачів виставки. «Ми певні, що наші особливі вина, зможе сміливо завоювати серця китайського споживача». – Зазначає керівник відділу експорту Станіслав Кобілецький.

 

“Prowine China” – одна з наймасштабніших міжнародних виставок у цій галузі. В якій  беруть  участь 650 компаній з 37 країн. Кожен рік, на просторах виставкового комплексу, можна знайти  понад 12000 імпортерів, дистриб’юторів і оптових покупців. В цьому році, ProWine China, об’єднана з FHC, було названо, як найбільше винне шоу у світі із важливою віхою для розвитку перспективного китайського ринку вин. За прогнозами експертів до 2020 року попит на вино в Китаї стане найвищим у світі, а українське вино ТМ Villa Krim буде успішно конкурувати на світовому ринку винної продукції  Китаю.