«Золота Фортуна» – Шлях до міжнародного визнання!

Опубліковано:28.12.2017 у 16:48

«Золота Фортуна» – шлях до міжнародного визнання! «За високу якість продукції та довіру споживача» нагородили торговельну марку Villa Krim.

Днями відбувся черговий захід міжнародного академічного рейтингу «Золота Фортуна» у місті Київ. Обранці рейтингу – це компанії та їх керівники, які заслуговують найвищої шани та відзнак за свої досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності: науці, промисловості, культурі, освіті тощо. Мартіс «Золота Фортуна» постійно проводить урочисті акції, метою яких є відзначення тих людей, котрі творчою працею, завзяттям та наполегливістю зробили вагомий внесок у зміцнення української держави та здобули суспільне визнання.

У цьому році в номінації: «За високу якість продукції та довіру споживача» нагородили торговельну марку Villa Krim. Почесною медаллю «Трудова слава» в номінації «За високий професіоналізм, якість продукції та довіру споживача» урочисто нагороджено генерального менеджера компанії Черток Фелікса Борисовича.

Починаючи з 2012 року ТМ Villa Krim пропонує українському споживачеві широкий асортимент вин незмінно високої європейської якості. Villa Krim – це натуральні українські вина, які захоплюють своєю рецептурою та смаком. Запорукою успіху вин ТМ Villa Krim є ретельний відбір саджанців винограду найкращих сортів, що володіють чудовими технічними та смаковими властивостями. Виноградники розташовані в долинах, де спостерігається близько 300 сонячних днів у році. Тут літо відрізняється надзвичайно жаркими сонячними днями і рекордно теплими ночами, що забезпечує визрівання максимально соковитих і дивно солодких виноградних ягід з вражаючим фруктовим ароматом і насиченим смаком. Споживач високо оцінює якість вин ТМ Villa Krim про що свідчить дослідження ринку проведене Міжнародною компанією Ipsos Comcon і постійно зростаючий попит на продукцію. ТМ Villa Krim – лідер винного ринку України.

Villa Krim – особливе для особливих!