«Золота Фортуна» – Шлях до міжнародного визнання!

Опубликовано: 28.12.2017 в 16:48

«Золота Фортуна» – шлях до міжнародного визнання!

«За високу якість продукції та довіру споживача», нагороджено Торгівельну марку «Villa Krim»

Днями відбувся черговий захід Міжнародного Академічного Рейтингу “Золота Фортуна”  у  місті Київ. Обранці Рейтингу – це компанії та їх керівники, які заслуговують найвищої шани та відзнак за свої досягнення у найрізноманітніших сферах діяльності: науці, промисловості, культурі, освіті тощо. МАРТІС «Золота Фортуна» постійно проводить урочисті акції, метою яких є відзначення тих людей, котрі творчою працею, завзяттям, наполегливістю, зробили вагомий внесок у зміцнення Української держави та здобули суспільне визнання.

У цьому році в  номінації:  «За високу якість продукції та довіру споживача», нагороджено Торгівельну марку «Villa Krim». Почесною медаллю «Трудова слава», в номінації: «За високий професіоналізм, якість продукції та довіру споживача» урочисто нагороджено генерального менеджера компанії Черток Фелікса Борисовича.

Починаючи з 2012 року, ТМ «Villa Krim» пропонує українському споживачеві широкий асортимент вин, незмінно високої європейської якості. «Villa Krim» – це натуральні українські вина, які захоплюють своєю рецептурою і смаком. Запорукою успіху вин ТМ «Villa Krim», є ретельний відбір саджанців винограду найкращих сортів, що володіють чудовими технічними та смаковими властивостями. Виноградники розташовані в долинах, де спостерігається близько 300 сонячних днів в році. Тут літо відрізняється надзвичайно жаркими сонячними днями і рекордно теплими ночами, що забезпечує визрівання максимально соковитих і дивно солодких виноградних ягід, з вражаючим фруктовим ароматом і насиченим смаком. Споживач високо оцінює якість вин ТМ «Villa Krim», про що свідчить дослідження ринку, проведене Міжнародною компанією Ipsos Comcon, і постійно зростаючий попит на продукцію. ТМ «Villa Krim» – лідер винного ринку України.

«Villa Krim» – Особливе для Особливих!